REFERENCE

Pavla H.

Manžel se po polytraumatu a negativních prognózách lékařů i jiných fyzioterapeutů (kvadruparéza, nebude chodit ani hýbat pravou rukou, atd.) dnes díky Lence sám nají a piluje kvalitu chůze :-) Zároveň se po několika letech poprvé na cvičení těší, protože fyzioterapie probíhá v příjemné atmosféře, výsledky pociťuje okamžitě a jsou viditelné i pro mne. Lenka je výjimečná po všech stránkách a opravdu hravě si poradí i s mým téměř dvoumetrovým mužem a všemi jeho nedostatky:-) 

Markéta R.

Jednoznačně skvělé fyzioterapeutické služby a lidský přístup. Slečna Lenka má opravdu výborné znalosti a dokáže příčinu problému najít velmi rychle. Oceňuji také komplexní přístup a vnímání člověka celistvě. Vždy mi také jako laikovi vysvětlí příčinu a nejrůznější souvislosti. Čas strávený na fyzioterapii je tak velmi příjemný a je mi velkým přínosem.

Vendula P.
L.K. je skvělý fyzioterapeut. Když jsem přišla poprvé, byla jsem překvapená, jak se na věc dívá komplexně. Byl to první člověk, který si všiml i jiných věcí, než jen problému, se kterým jsem přišla. Neřeší problém jen na daném místě, ale zajímá se i o to, jaký žijete životní styl a jaký jste člověk. Všechno zapadne dohromady. Lenka ke své práci přistupuje poctivě, neodbyde Vás, vždy se snaží přijít na to, jakým způsobem Vám nejlépe pomoct, a tomu přizpůsobuje celou spolupráci s Vámi. Jde z ni cítit, že její práce je jejím posláním, proto můžu stoprocentně doporučit.

Alena M.

Mám problémy s krční páteří a k paní fyzioterapeutce Lence K. docházím už pravidelně několik let a vždy mi pomohla odstranit blokaci i bolest a dostavila se úleva. Velmi oceňuji její profesionální a lidský přístup, široký rozhled a zlaté ruce.                         

Iva B.

Paní Lenka Komínková je profesionálka s velmi příjemným a lidským přístupem. Vždy mám dobrý pocit, že dělá maximum pro to, aby mi pomohla. Zamýšlí se nad souvislostmi a hledá to nejlepší řešení. Vždy vše srozumitelně vysvětlí, je vstřícná a velmi empatická. Vřele doporučuji.

Kristýna S.

Na základě velmi kladného doporučení jsem z důvodu dlouhotrvajících bolestech zad začala docházet na terapie k paní Mgr. Lence Komínkové. Již od první terapie kladně hodnotím její profesionální a zároveň přátelský přístup. Terapie je vždy sestavena na akutní bolest a mou potřebu. Byla jsem velmi mile překvapena, jak dobře jsem se cítila po hloubkové masáži, nelze vůbec srovnat s masážemi v rámci klasických rehabilitacích. Vřele všem paní Mgr. Lenku Komínkovou doporučuji a tímto jí moc děkuji za pomoc.

 

Petr Š.

Slečnu fyzioterapeutku jsem začal navštěvovat, když jsem měl problémy s ramenem, a taky proto že jsem chtěl posílit břišní svalstvo. Fyzioterapeutka je naprosto skvělá, za rok mě dala neskutečně do kupy, jak břišní svalstvo, držení těla, ale i celkově posílení. Cvičení je vždy jiné, zábavné a dá zabrat. Doporučuji každému.

Michal Š.

Kvůli dlouhodobým problémům se zády jsem se rozhodl vyhledat odbornou pomoc. Široká nabídka služeb Mgr. Lenky Komínkové mě oslovila a cvičení přesně naplňuje moje očekávání. Na cvičení dojíždím už rok a hodně mi to pomáhá. Za tu dobu se mi záda srovnala, celkově se tělo zpevnilo, pohyb se zlepšil a tím i zkvalitnil život. Všem vřele doporučuji.