SPORTOVNÍ KLUBY

Vrcholovým sportovcům případně sportovním klubům poskytuji pravidelné individuální nebo skupinové tréninky. Tréninky jsou zaměřené na kompenzaci zátěže (bolesti, pohybové omezení apod.) a prevenci zranění. Momentálně spolupracuji např. se sportovci českého atletického svazu, vrcholovými tanečníky, se synchronizovanými plavkyněmi, tenistkou na vrcholové úrovni a další.

Cílem je naučit sportovce lépe vnímat své vlastní tělo, nácvik lepší svalové koordinace, zlepšení svalové síly, především středu těla, a odstranění špatných pohybových návyků. Konzultace při akutních a chronických bolestivých stavech, zlepšení výkonnosti, příprava na závody, asistovaný strečink, regenerace po úrazech apod.

V případě zájmu o tréninky pro Váš klub či sportovce mě kontaktujte telefonicky nebo emailem.  Těším se na spolupráci s Vámi.

Individuální příprava

Trénink sestavený z kompenzačních případně preventivních cviků pro konkrétního sportovce. Důraz na trénink core – středu těla. V rámci tréninku využití asistovaného strečinku, masáží, kineziotapingu a dalších uvolňovacích technik. Trénink je plně přizpůsoben danému sportovci.

Skupinové tréninky

Trénink založený na pochopení správného držení těla a jeho vnímání. Cílení na zlepšení síly a stability, případně zlepšení kondice. Objasnění vhodných a nevhodných cviků při tréninku v posilovně, vysvětlení správné techniky cvičení.

Regenerace na soustředěních

V rámci sportovních soustředění nabízím regenerační služby, jako jsou masáže, měkké techniky, mobilizace, strečink s dopomocí terapeuta apod. Využít můžete také kineziotaping, případně individuální konzultace.